Anne Karnında Bağlanma Meditasyonu

Bir Hamile Meditasyonu Tanışma Etkinliği Ses Kaydı

Karnındaki bebeğinle sevgi dolu bir bağ kurmak ister misin?

Merhaba güzel anne, karnındaki bebeğinle sevgi dolu bir bağ kurmak ister misin? Bu Hamile Meditasyonu ses kaydında benimle beraber örnek bir anne karnında bağlanma meditasyonu yapabilirsin.

Eğer bu deneyime hazırsan, başlamadan önce seninle kısa bilgiler paylaşmak istiyorum:

  • Bu çalışmayı yaparken kollarını ve bacaklarını çaprazlamadan oturmanı ya da uzanmanı tavsiye ediyorum. Vücut içindeki enerji akışının engellenmemesi için.
  • Çalışma öncesinde üzerine bir battaniye alabilirsin, derin gevşeme sırasında vücut sıcaklığın düşebilir çünkü.
  • Çalışma sırasında senden bazı renk ve şekilleri gözünde canlandırmanı isteyeceğim. Gerçekten bunları birebir görmeye çalışmana gerek yok, sadece içinden “Şu an bu rengi / şekli görüyorum” demen etkisini deneyimlemen için yeterli.
  • Yönlendirmelerimi takip ederken önceliğin kendi iç sesini duyabilmek olsun. Örneğin ben sağa git derken içinden bir ses sola git diyorsa, tercihin kendi iç sesini takip etmek olsun. Yönlendirmelerim sadece bir öneri. Kendi fikirlerini ve yaratıcılığını takip etmek sana daha büyük fayda sağlayacaktır ve bebeğine seni daha da yaklaştıracaktır eminim.
  • Daha rahat gevşeyebilmek ve konsantre olmak için sana önerim bir fon müziği eşliğinde bu çalışmaları yapman. Sadece sesime odaklanarak da rahat konsantre olacak olabilirsin. Ama eğer istersen, fon müziği olarak kullanabileceğin iki playlist tavsiye edebilirim sana.

İlk hamile meditasyonu deneyimin öncesinde seninle paylaşmak istediklerim bunlardı. Şimdi uygulamaya geçebilirsin.

Keyifli çalışmalar; sağlıklı ve kolay kavuşmalar!

Anne Karnında Bağlanma Meditasyonu
Tanışma Etkinligi

Bu çalışma hakkındaki yorum ve deneyimlerini Instagram hesabımdaki şu paylaşımın altında benimle paylaşabilirsin. Nasıl geçtiğini duymak için sabırsızlanıyorum 🙂

Eğer Hamile Meditasyonu Eğitimi çalışmalarına kapalı grubumuzla online olarak ya da aynen bu formatta ses kayıtları üzerinden devam etmek ister misin?

Kurs tarihleri, kayıt ve ücret bilgileri için bana bir email atabilirsin. Istersen, Instagram hesabımdan bana DM yoluyla da ulaşabilirsin.