Suyun Şifası

Bir Anne Destek Meditasyonu  Ses Kaydı

Merhaba güzel anne, yüklerinden, dertlerinden suyun sıfasıyla arınmayı deneyimlemek ister misin? Bu Anne Destek Meditasyonu ses kaydında benimle beraber örnek bir arınma meditasyonu yapabilirsin.

Eğer bu deneyime hazırsan, başlamadan önce seninle kısa bilgiler paylaşmak istiyorum:

  • Bu çalışmayı yaparken kollarını ve bacaklarını çaprazlamadan oturmanı ya da uzanmanı tavsiye ediyorum. Vücut içindeki enerji akışının engellenmemesi için.
  • Çalışma öncesinde üzerine bir battaniye alabilirsin, derin gevşeme sırasında vücut sıcaklığın düşebilir çünkü.
  • Çalışma sırasında senden bazı renk ve şekilleri gözünde canlandırmanı isteyeceğim. Gerçekten bunları birebir görmeye çalışmana gerek yok, sadece içinden “Şu an bu rengi / şekli görüyorum” demen etkisini deneyimlemen için yeterli.
  • Yönlendirmelerimi takip ederken önceliğin kendi iç sesini duyabilmek olsun. Örneğin ben sağa git derken içinden bir ses sola git diyorsa, tercihin kendi iç sesini takip etmek olsun. Yönlendirmelerim sadece bir öneri. Kendi fikirlerini ve yaratıcılığını takip etmek sana daha büyük fayda sağlayacaktır ve bebeğine seni daha da yaklaştıracaktır eminim.
  • Daha rahat gevşeyebilmek ve konsantre olmak için sana önerim bir fon müziği eşliğinde bu çalışmaları yapman. Sadece sesime odaklanarak da rahat konsantre olacak olabilirsin. Ama eğer istersen, fon müziği olarak kullanabileceğin iki playlist tavsiye edebilirim sana.

İlk anne destek meditasyonu deneyimin öncesinde seninle paylaşmak istediklerim bunlardı. Şimdi uygulamaya geçebilirsin.

Keyifli çalışmalar!

Şimdi nasılsın?

Çalışma sonrasında üzerinde bir hafiflik ve rahatlama hissediyor musun?

Eğer öyleyse, harika!

Eğer çalışma bitiminde üzerinde bir ağırlık ya da hüzün hissediyorsan, lütfen bunu benimle paylaş. Paylaş ki sana enerji şifa teknikleriyle destek olabileyim.

Bana bir email yazabilir, Instagram hesabımdan DM yoluyla ulaşabilirsin: